Wygodne i romantyczne zakwaterowanie

Nagrody i wyróżnienia

Relaks, sport i kultura w Valticach i okolicy

Odkryjcie Państwo uroki Valtic, Lednicko-valtickiego areału i Pálavy.


Akce ve Valticích Ve Valticích se pořád něco děje. Přesvědčte se sami v přehledu aktuální valtických událostí.

Imprezy w Valticach W Valticach zawsze się coś dzieje. Niech Państwo przekonają się sami i zapoznają się z kalendarzem wydarzeń kulturalnych.

Vinné sklepy Valtice Na co se můžete těšit v Salonu vín nebo valtickém podzemí a do jakých vinných sklepů se podívat?

Winne piwnice Zapraszamy do odwiedzenia jednej z winnych piwnic w Valticach. Na szczególną uwagę zasługuje Salon Win Republiki Czeskiej oraz labirynt winnych piwnic.

Cyklostezky v okolí Valtic Náš penzion je ideálním počátečním bodem pro vaše výlety na kole do okolí Valtic, do valticko-lednického areálu nebo na Pálavu. Podívejte se, jaké cyklotrasy můžete využít.

Trasy rowerowe Miłośnikom wycieczek rowerowych polecamy sieć tras rowerowych w okolicach Valtic oraz Areale lednicko-valtickim, a także w regionie Palava.

Golf ve Valticích a na jižní Moravě Chcete si odpočinout na golfu, potrénovat, nebo vyzvat své kolegy či zákazníky v rámci firemní akce? Ve Valticích a v jejich dosahu je několik golfových hřišť. Kam se podívat?

Golf na południu Moraw W Valticach oraz w bliskiej okolicy znajdują się pola golfowe. Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego.

Lednicko-valtický areál Areál měst Lednice a Valtice nabízí fantastické možnosti pěší a cykloturistiky s možností prohlídky památek. Vybrali jsme pro vás několik tipů.

Areał lednicko-valticki Zespół pałacowo-parkowy, wpisany na listę UNESCO, nazywany często Ogrodem Europy. Polecimy Państwu ciekawe trasy wycieczek pieszych i rowerowych po tym kompleksie.

Zámek Valtice Na co se můžete těšit na zámku Valtice, jaká je otevírací doba a jaké je vstupné? A podívejte se také na interaktivní přehled stavbě-historického vývoje zámku.

Zamek Valtice Zapraszamy na wirtualny spacer do pałacu Valtice. Mogą Państwo sami zobaczyć jak pałac zmieniał się na przestrzeni wieków. Poinformujemy także o godzinach otwarcia i cenie biletów.

Zámek Lednice Jaká překvapení vám připraví zámek Lednice, kdy mají otevřeno a kolik stojí prohlídka? A neopomeňte zkusit panoramatickou prohlídku zámku a jeho okolí.

Zamek Lednice Zapraszamy na „panoramiczny” spacer po pałacu i przepięknym pałacowym parku. Poinformujemy także o godzinach otwarcia i cenie biletów.

Město Valtice Co jsou Valtice zač, jaká je jeho historie, co je ve Valticích k vidění a kam se vypravit? Přesvědčte se sami.

Miasto Valtice Niech Państwo zobaczą jak wyglądają Valtice, poznają historię miasta i dowiedzą się, co warto w nim zwiedzić oraz na co zwrócić uwagę.

Stezka bosou nohou

Szlak „Bosą nogą” Zapraszamy na wędrówkę niezwykłą i wyjątkową w całych Czechach trasą spacerową, biegnącą z Valtic do granicy z Austrią i z powrotem!

 

 

 

Pobyt w Valticach

© Radek Hoštický | Wszelkie prawa zastrzeżone

obchodní podmínky | ochrana osobních údajů | cookies | vnitřní řád

Stworzony przez MD webdesign